זומבה

זומבה

זומבה היא שיטת אימון גופני אירובי באמצעות ריקוד.
השיטה מבוססת על שילוב תנועות ריקוד המושפעות מסגנונות שונים לצלילי מוזיקה בד"כ לטינית, או מערבית ולפעמים גם מזרחית, במטרה להפוך את האימון הגופני למהנה אפילו יותר!
כסטודיו שמתמחה בלימודי סלסה וריקודי שורות ברזילאים, המדריכות שלנו הם תזיזתיות במיוחד, עם שירים קיצביים במיוחד, ואנרגיות שמגיעות לשמיים.

45 דק של ריקוד – עוצמתי, אירובי, ומהנה, עם קבוצה של בנות שמקיפות אותך, כך שגם אם אתם רוקדים בבית לבד בזום, אתם מרגישים חלק מהקבוצה הגדולה שבסטודיו במקביל.
השירים שלנו מתחדשים אחת לתקופה, יחד עם זאת ישנם ריקודים שנשארים איתנו שנים, שהאנרגיות בשיא ושכולן בסטודיו נהנות אין דבר יותר כייפי מזה.

בזומבה חשוב לזכור – בפעמים הראשונות זה נראה ועלול להרגיש מסורבל, ולעיתים לוקח זמן ללמוד תנועות של שיר, יחד עם זאת, לכל שיר יש את המחזוריות שלו, התנועות שחוזרות, ומדריכה שמנחה במיקרופון, אם תתמידו השיפור יגיע במהרה ותרגישו יותר ויותר חלק מהלקה המטורפת שרוקדת את השירים ושרה את המילים.

45 דק, רוקדים, מזיעים, שורפים כ 500 קלוריות, ומרגישים פשוט משוחררים.
מזמינים את כולם לנסות לפחות פעם אחת, לבוא באנרגיות שיא ולהתכונן לשיעור אנרגטי וכייפי במיוחד.
לאחרונה לאור הביקוש החלטנו לפתוח את השיעור פעמיים בשבוע בגלל הרצון של הבנות לרקוד עוד ועוד.

שאלות חשובות

אם אין לי חוש קצב איך אני ארקוד?

בסטודיו שלנו אין שיפוט, ואין רצון להפוך אף אחת לרקדנית על (אפשר אבל לא חובה 😊), המטרה בשיעור היא לזוז, לרקוד בלי הפסקה גם אם זה לקפוץ במקום 45 דקות לצלילי המוזיקה, העיקר לזוז ולהנות.

אני לא מכירה את השירים איך מצטרפים?

התנועות בשירים בד"כ חוזרות על עצמם, המדריכה שלנו עומדת מקדימה עם מיקרופון ועוזרת להבין איזה חלק מגיע, יחד עם זאת כדאי להכין את עצמנו שרק אחרי 3 פעמים מתחילים באמת לזכור את השירים ולהבין קצת יותר, ולכן חשובה ההתמדה.

אפשר לעשות את השיעור מהזום?

דווקא הזום לפעמים יושב ממש טוב לחלק מהאנשים, אתה יכול לבחור לעצמך אם להפעיל מצלמה או לא, ולרקוד בבית שלך בנוחויות שלך את הריקודים מבלי שאף אחד רואה, יש כאלה שאפילו מעדיפים את זה ככה.

אם אני כל כך נהנתי ואני רוצה להמשיך לשמוע את השירים אחרי השיעור?

כמובן שאפשר לקבל מאיתנו את רשימת השירים, בהחלט הקצב הלטיני ממכר, ולרוב מדובר בשירים שאפשר לשמוע גם ברדיו בתחנות מסויומות ובטח בארועים משפחתיים, והכי כיף להיזכר אז בריקוד מהסטודיו.

לנסח עוד שאלה

לנסח עוד שאלה כדי לשמור על העיצוב