עיצוב דינמי

עיצוב דינמי

שיעור עיצוב דינאמי דומה במהותו לשיעור העיצוב הרגיל, אך הוא משלב מוזיקה קיצבית יותר, BPM (קצב) מהיר יותר ותנועתיות קצבית וסוחפת תוך כדי שילוב של תרגילי כוח.

המטרה בשיעור לגרום להעלאת הדופק, קצב לב גבוהה, הזעה, אנרגיות שיא, ולעזור לשריפת קלוריות וחיטוב השרירים. 

הפעילות האירובית מגבירה את קצב הלב ומעלה את צריכת החמצן בגוף, גורמת לשיפור הכושר הגופני וירידה במשקל, מחזקת שרירים, מגבירה שליטה על לחץ דם, משפרת את המערכת החיסונית, תפקוד הלב ומצב הרוח.

בשיעורי העיצוב הדינאמי, אנו עובדים כל פעם על קבוצת שרירים אחרת, מפעילים את השריר יחד עם קצב פעימות הלב המהירות עד שהשריר שורף ורוצה כבר את המנוחה, ואז דוחפים עוד קצת, ההרגשה בסוף שיעור עיצוב דינאמי היא של ניצחון, ניצחון על הרצון להפסיק, ניצחון על הרגשת הוויתור וניצחון עצמי.

שיעור מעולה למי שאוהבים את האנרגיות, את האירובי משולב עם כוח ואת הסבל שמגיע עם המאמץ.

שאלות חשובות

האם השיעור מתאים למתחילים שלא התאמנו אף פעם?

כמו כל שיעורי הסטודיו, אין אצלנו הפרדת רמות, כל אחד יכול להצטרף לכל שיעור ולמצוא את העוצמה שמתאימה לו, גם בשיעור זה אפשר להתאים את התרגלים ומספרי החזרות למתאמנים שבתחילת דרכם ולמתאמנים של שנים.

אם השיעור עם אביזרים ואין לי אותם, איך אני יכול להתאמן מהבית?

אנו בסטודיו מציעים חבילה שכוללת מזרן, גומיה, גומיה סגורה, כדור קטן ומשקולות בעלות סימלית, את החבילה ניתן לרכוש ואז להתאמן מהבית עם כל מה שצריך, ובכל מקרה תמיד ניתן להשתמש עם אביזרים שנמצאים בכל בית ולהצליח לעבור את השיעור.

במה השיעור שונה
מעיצוב רגיל?

בניגוד לשיעור עיצוב רגיל, המוזיקה חזקה יותר, הקצב מהיר יותר, ויש הרבה שילוב של אירובי בשיעור, קצב שלא מפסיק, בהחלט שיעור שמתאים למי שאוהב לזוז ולהזיע באימון.