אימון רצועות

אימון רצועות

אימון רצועות מבוסס על רצועות כושר מיוחדות הקשורות לקיר המאפשרות לבצע תרגילים עם משקל הגוף שלנו. כלומר אנו משתמשים בגוף כמשקולת.
אימון הרצועות הוא אימון חזק יותר וממוקד יותר, האימון הינו יעיל ועם תוצאות מובטחות.
אימון רצועות משלב תנועה וכוח הלקוחים מתנועות יומיומיות עם דגש על שילוב אתלטי וספורטיבי. 

בתחיל השיעור כל אחת לוקחת לעצמה רצועה ומחברת לעוגן שעל הקיר, השיעור מתחיל בחימום כמו בכל השיעורים, ואז אנו עוברים לשילוב התרגילים עם הרצועות, אם זה בעמידה, ישיבה, או שכיבה, אנו מנצלים את הרצועות בכדי למקד את התנועה לשריר מסויים ולגרום לו להתאמץ כאשר שאר הגוף "נח" על הרצועה.

האימון משולב בחלקו עם עבודה אירובית ובחלקו השני עם עבודת כוח.
עבודה על פלג גוף עליון, שרירי הידיים, החזה, והכתפיים.
עבודה בשכיבה על היריכים, רגלים ישבן.
אימון מאתגר, כיפי ובעיקר מביא לתוצאות מעולות!
למתחילים אפשר לעשות את התרגילים כמו בשיעור עיצוב ללא הרצועה ולאט לאט לנסות לעבוד יותר ויותר מאימון לאימון עם הרצועה, גם בשיעור זה אפשר להשתפר מהר מאוד, ולראות בקלות את השיפור בתנועה, ביכולת ובחוזק ואפילו בנראות שלנו.

שאלות חשובות

האם יהיו לי שרירים בידיים כמו של גבר?

אני נתקלת בשאלה הזו המון, ואני תמיד מדגישה – רמת היכולת של כל אחת, הרצון לחיטוב של כל אחת, שונה מאחת לשניה, ולכן כל אחת יכולה להחליט באיזה עצימות היא רוצה להתאמן, לאחת יהיה רצון ליד עם שריר גדול יותר ולאחרת פחות, מה שחשוב שכל אחת תרגיש את השינויים אצלה, ותחליט עבור עצמה עד כמה בא לה להגדיל משקלים, להגדיל את ההתנגדות בשיעור, ולהעצים את האימונים.

אם אני לא יודעת איך משתמשים ברצועה?

בכל שיעור יש מדריכה שמסבירה ודואגת להדגמה, גם עבור אלה שבסטודיו ומי שבבית בזום, אנו תמיד נדאג שכל אחת תבין את התרגיל ותצליח לעשות אותו יותר ויותר טוב מפעם לפעם.

האם אימון רצועות יכול לפגוע לי בגב?

כמו בכל אימון אם עושים משהו לא נכון לאורך זמן יש אפשרות לפגיעה, ולכן חשוב לשמוע להערות ולהנחיות, המדריכים שלנו מסתובבים ומתקנים, נותנים דגשים בלי הפסקה, עבודה נכונה תביא לתוצאות רצויות ובלי פגיעות מיותרות.

האם השיעור מתאים גם לאימון מהבית?

בוודאי, למי שיש רצועה היא יכולה להתאים אותה על הקיר או בעזרת דלת הבית (מומלץ כאשר מדובר בדלת חזקה ורצינית כמו דלת הכניסה לבית), ואין שום בעיה להתאם עם הזום בבית גם בשיעור רצועות.

לנסח עוד שאלה

לנסח עוד שאלה כדי לשמור על העיצוב