אודותינו

אודותינו

סטודיו מגוסטה ממוקם בכפר סבא באזור התעשיה בדרך המוביל 3 (מעל מסעדת אחלה), סטודיו גדול ומרווח המאשר לכל אחת את הפינה שלה במהלך האימון, לסטודיו יש כניסה אחת ממול לחניה ציבורית גדולה נגישה ללא עלות.
בסטודיו שלנו תמצאי מזרנים, וציוד רב המאפשר לקיים את כל האימונים.
בסטודיו יש עמדות אלכוג'ל מגבונים, תאי שירותים מרווחים וכוורת לתיקים.

הסטודיו החל לעבוד לפני יותר משלוש שנים ומנוהל ע"י גילי שמילוביץ.
גילי בוגרת לימודי הדרכה בווינגייט ומרתה פילאטיס, היא זו שמעבירה את מרבית השיעורים בסטודיו. היום ניתן למצוא בסטודיו מדריכות נוספות, שנבחרו בקפידה ומתאימות לאופי הסטודיו

הסטודיו החל את פעילותו כסטודיו לנשים בלבד, ומהווה גם קהילה תומכת ומקום בו כל אחת יכולה להרגיש בבית, גילי משרה תמיד אווירה נחמדה רגועה וביתית לכל מתאמנת ומתאמנת.

השיעורים בסטודיו מתחילם בזמן עם הפסקה של רבע שעה בין שיעור לשיעור, כלל השיעורים הינם 45 דקות, ומועברים גם לנשים שבסטודיו וגם למי שבבית בזום.

הסטודיו ממוזג, עם פרקט, ומראה גדולה, עמדת כניסה, ומערכת הגברה משוכללת, את המערכת הגברה חיברנו לעמדת זום חדישה כך שהשיעורים נשמעים בבית עי המיקורופון מדונה שיש למדריכות. בסטודיו תמי 4 לשימוש המתאמנות, ואפשרות לרכוש חטיפי אנרגיה בסיום האימון. 

את הסטודיו אנו משפרים ומשפצים כל הזמן במטרה לשפר את המתקנים ואת החוויה של המתאמנות שלנו. בשנה האחרונה הוספנו לסטודיו ולאימונים גם את תוכניות התזונה שלנו, שקילה, מדידה ומעקב אחר המתאמנות במטרה לראות שיפור להציב יעדים ולהגיע לשיגרת חיים בריאה.

בסטודיו ניתן למצוא הכוונה לגבי תזונה מאוזנת לרכוש ממוצרי הרבלייף ולבנות תוכנית אימונים בריאה המשלבת תזונה.