שיעורים בזום

שיעורים בזום

סטודיו מגוסטה עובד כשלוש שנים בכפר סבא כסטודיו לנשים בלבד,
משני אימונים בשבוע, הסטודיו גדל לשיעורים במהלך כל השבוע, וגם בחלק מהבקרים, הסטודיו היום מונה מספר רב של נשים בכפר סבא שמגיעות ומתאמנות כדרך קבע פעם פעמיים ואפילו יותר בשבוע.

במהלך התפרצות נגיף הקורונה בארץ אנו עברנו לאימונים מהזום, כחלק מהרצון שלנו לתת לבנות המנויות אצלנו את האימונים ללא הפסקה, וכחלק מהרצון שלנו לשמור על שיגרת האימונים שלנו, שיעורי הזום הועברו מהבית לכלל המתאמנות.

בסיום הסגר הראשון שפקד אותנו במהלך מרץ ואפריל 2020 משחזרנו לסטודיו, לא רצינו להפסיק את השיעורים למי שהתרגלה ונוח לה להתאמן מהבית, כמו גם לבנות (והבנים) שנוספו אלינו במהלך הקורונה לאימונים דרך הזום.

כך למעשה יצא שבעקבות התפרצות הקורונה, היום יש לנו עמדת זום חדישה במועדון, ניידת עם גלגלים, הממוקמת בקידמת השיעור, הבנות שרוצות עומדות יחד עם המאמנת כך שמי שבבית יכול לראות אותם ולהתאמן יחד איתנו ולהרגיש חלק מהקבוצה גם אם זה בבית שלו.

באפליקציית הבוטסאפ שלנו, האפליקציה של הסטודיו ניתן למצוא את כל שעורי הסטודיו פעמיים, שיעור לייב בזום, ושיעור בסטודיו, כך שכל אחת יכול להחליט אם ברצונה להגיע לסטודיו, וכל השאר יכולים להתאמן בזום מהבית.

בכלל לא משנה אם יש סגר/אין סגר, אם נתקענו בעבודה, או שנפל עלינו תיק ואין ביביסיטר, רכב או כל דבר אחר, נכנסים לאחד החדרים, מדליקים את המחשב או אפילו דרך הנייד ועוברים 45 דקות של אימון.

אם תשאלו את חלק מהמתאמנים שמתאמנים מהבית הם יגידו לכם שאין כמו אימון בזום, הנוחות של להתלבש ולהתארגן 3 דקות לפני תחילת האימון, פתיחת המחשב בדיוק שמתחילים, ואחרי 45 דקות עושים לכולם ביי, ביי מנתקים וחוזרים לספה ולעיסוקים הרגילים , זה פשוט פרייסלס.

אז בין אם אתן אוהבות להתאמן בחברה וצריכות את המחויבות היציאה מהבית וההגעה לסטודיו, ובין אם אתם נמצאים במקום אחר, לא מספיקים, בקבוצת סיכון, או סתם בא לכם להתפנק ולעבור את השיעור בבית , אצלנו במגוסטה יש לכל אחד ואחת את הפיתרון המושלם להמשך האימונים, גם אם יום אחד נחזור לטייל בעולם ולחופשות בחול, גם אז אפשר יהיה להמשיך להתאמן איתנו מכל מקום.