סוגי מנוי

סוגי מנוי

שיעור חד פעמי - 60 ש"ח

שיעור חד פעמי
60 ש"ח

למי שכבר עשתה שיעור נסיון ללא עלות, רוצה להמשיך לעשות שיעורים חד פעמיים אחת לתקופה, בעצם לא מדובר במנוי, מדובר בוויתור עצמי, בלי להתחייב לכלום, וכנראה גם בלי להגיע לשום תוצאות, בשביל תוצאות צריך לעבוד קבוע! 

עדיין יש כאלה שבוחרים את המנוי הזה ויכולים לעשות שיעורים חד פעמיים בכל אחד משיעורי הסטודיו או הזום שלנו. שימו לב ברגע שעושים 4.5 אימונים בחודש כבר עדיף לעבור למנוי 180 שח. מתאים במיוחד לחיילים וחיילות שרוצים להתאמן רק בסופ"שים ספציפים שהם בבית.

מנוי חודשי ללא התחייבות
וללא הגבלת שיעורים - 280 ₪ / חודש

מנוי חודשי ללא התחייבות
וללא הגבלת שיעורים -
280 ₪ / חודש

אפשר להתאמן בבוקר ובערב, לעשות ביום אחד שני אימונים ויום אחרי זה עוד שניים, אין הגבלה בכלל, בסטודיו או בזום זה בכלל לא משנה. 

במנוי זה ניתן גם לקבל שיעורים מצולמים בכדי להתאמן שנוח לכם ללא צורך להיכנס לשיעור שמתקיים און ליין או בסטודיו באותו הרגע, ניתן להתאמן גם באמצע הלילה או ב 5 בבוקר. 

המנוי ללא התחייבות ומתחדש אוטומטית, ניתן להפסיק את התשלומים העתידיים בלבד בכל עת.

מנוי חודשי ללא התחייבות ומוגבל לשלושה אימונים בשבוע (בוקר וערב) - ₪240 / חודש

מנוי חודשי ללא התחייבות מוגבל לשלושה אימונים בשבוע
(בוקר וערב) - ₪240 / חודש

בכל חודש המנוי מתחדש אוטומטי ומאפשר להמשיך ולשמור על שיגרת אימונים קבועה ומתמשכת, ללא התחייבות, בכל רגע ניתן להפסיק את המנוי ולהפסיק את החיובים העתידים בלבד! את השעורים ניתן לעבור בסטודיו או בזום. (במנוי זה לא ניתן לקבל שיעורים מצולמים)

מנוי חודשי לאימוני בוקר בלבד - 200 ₪ / חודש 

מנוי חודשי לאימוני בוקר בלבד
200 ₪ / חודש 

מתחדש אוטומטי - ללא התחייבות.

מתחדש אוטומטי - ללא התחייבות

מנוי חודשי לכלל שיעורי הבוקר שלנו, המתקיימים בימים ראשון, שלישי, חמישי ושישי בבקרים. שיעורים מגוונים ושונים לפתוח את הבוקר איתנו, אפשר להתאמן למעשה יותר מ 20 פעם בחודש. המנוי מצויין למי שרוצה להתחיל את הבקרים איתנו (אפשר גם בזום).

מנוי מיוחד לתקופת הקורונה בלבד - ₪100 / שבוע - ללא הגבלה וללא התחייבות

מנוי מיוחד לתקופת הקורונה בלבד - ₪100 / שבוע - ללא הגבלה וללא התחייבות

אנו בסטודיו מגוסטה יודעים שרבים מוצאים את עצמם ללא מקום להתאמן בתקופת הסגרים ולכן החלטנו להוציא מנוי לשבוע, עם אפשרות להתאמן כל יום באחד מהשיעורים שלנו או יותר, וכל זאת בעלות של 100 ש"ח בלבד לשבוע ללא התחייבות ועם אפשרות הפסקה בכל עת.

השיעורים מתקיימים רק בזום.
את המנוי צריך לחדש בכל שבוע מחדש.