תוכנית תזונה

תוכנית תזונה

בסטודיו מגוסטה אנו מאמנים לאורך חיים בריא.
בשביל להשיג את המטרה הזו הרי ברור לכולנו שאין די בלהתאמן, אנו זקוקים לשינוי מהותי גם בנושא התזונה, אימונים לבד יכולים לחזק, יכולים להעצב, יכולים לעזור לגמישות ועוד, אך בשילוב נכון של תזונה, הדרך תיהיה הרבה יותר קלה.

גוף האדם צורך מזון כחלק משגרת החיים, אנו רגילים לאכול בצורה מסויימת במהלך היום, בדרך כלל התפריט שלנו מורכב מהרבה שומנים, קלוריות, פחמימות ולא מספיק חלבונים, מינרלים, סיבים תזונתיים, וויטמינים.

בשגרת היום שכל אחד עסוק בעבודה/בילדים/ ובחיים אין לנו מספיק זמן להכין את האוכל שהיינו רוצים, זה שמורכב מסלט טוב, מנת בשר/חלבון, פחמימה טובה ליד, ומים. לרוב אנו אוכלים לא מסודר ומה שמספיקים ולכן מפספסים המון דברים שהגוף שקוק להם בכדי לייצור את השריר.
שאנו מתאמצים ועובדים בסטודיו או בבית, אנו גורמים לשרירים שלנו לחפש מקור אנרגיה מידיי וזמין בכדי להצליח להתגבר על המאמץ שהיה עכשיו בשיעור, הגוף שלא מקבל מספיק חלבון מהמזון אותו אכלנו, מחפש ומוצא את האנרגיות שהוא זקוק להן ומפרק את השרירים בכדי לתחזק את הפעולות היומיומיות.
שאנו מספקים לגוף מנות חלבון בצורה קבועה וסדורה, הגוף לא יפרק את השיררים, להיפך יבנה את השריר ויפרק את שכבות השומן (לא השומן החיצוני שאנו רואים, בעיקר מדובר בשומן הפנימי שמקיף את האיברים שלנו).

תפריט מאוזן ונכון עם תוספות של חלבון, תאפשר לגוף להתחזק, ולהתעצב.

אצלנו בסטודיו אנו עובדים עם הרבלייף, תוספי תזונה בדוקים, ושנמצאים בשימוש בכל העולם מזה יותר מ 20 שנה, המוצרים שקיבלו אישור משרד הבריאות, ומהווים חלק מהתזונה של נבחרות ישראל לאולימפיאדה, ולנבחרות מובילות בעולם כולו, יכוליםלהיות התחליף לארוחה מזינה ובריאה שבדרך כלל אין לנו את הזמן להכין בכל יום ויום.
בשגרת המוצרים של הרבליף ובשילוב אימוני סטודיו מסודרים, התואצות מגיעות במהרה ומיד ניתן לראות את הצרת ההיקפים הרבה לפני שרואים גם את השינוי במשקל.

בסטודיו מגוסטה אנו נשקול, נמדוד, ונלווה כל אחד שרוצה להיכנס לתוכנית מסודרת הכוללת רכישת מוצרי הרבלייף ובינהם השייק שאנו מוסיפים לאורוחות היומיות שלנו, ואימוני סטודיו מסודרים.
ישנם מספר תוכניות שונות בעצימות שונה בהתאם לכל אחד ואחת.

להתאמה נכונה לכם – פנו לגילי מנהלת הסטודיו.